KALENDÁŘ AKCÍ
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28      

Poskytované služby

Ubytování

Klidné ubytování, příjemné prostředí, neopakovatelný pohled do zahrady – to je ubytování ve Vile Čerych. Ubytování je možno využít při vícedenních kurzech, oslavách, svatbách či jen jako turisté.

Nabízíme 7 pokojů (šest v prvním patře, jeden v přízemí) s kapacitou celkem 27 lůžek (24 lůžek + 3 přistýlky).

Pronájem za účelem vzdělávání či společenské události

Vzdělávací středisko Vila Čerych Vám poskytuje kompletní servis, abyste si mohli užít jedinečnou atmosféru tohoto místa při realizaci svých aktivit.

 

   vysokorychlostní internet zdarma v celé budově

 

Pronájem zahrady

Unikátní zahrada s množstvím zákoutí, různých posezení a relaxace je ideálním místem pro pořádání koncertů, kulturních akcí, svateb, firemních či rodinných oslav. Pod širým nebem je možné prožít celý den, včetně občerstvení.

Atmosféra místa je skutečně kouzelná… Posedíte si na terase, či kraji bazénu. Projdete se přes rozárium nebo ulehnete na deku pod jeden z mnoha košatých stromů. Je to zkrátka zážitek.

 

Stravování

Pro skupiny nad 10 osob máte možnost využití kompletního stravovacího servisu či jen jeho části.

Nabízíme snídaně, dopolední a odpolední svačinky – tzv. coffee breaky, obědy a večeře. Dle přání nabízíme teplá hotová jídla či neformálnější bufetové a rautové varianty. Zkrátka vše k Vaší spokojenosti. Skupinám nad 10 osob rádi nabídneme snídaně základní či rozšířené (o víkendech poskytujeme snídaně při minimálním počtu 5 osob).

Při vzdělávacích programech doporučujeme využít klasické stravování – snídaně, svačiny, obědy, večeře.

Pro větší společnost či výjimečné události preferujeme rautový typ stravování s pestrým výběrem teplé i studené kuchyně.

 

Pronájem techniky

Pro potřeby technického vybavení nemusíte nic vozit s sebou. K dispozici Vám je:

  • dataprojektor
  • notebook
  • flipchart
  • promítací plátno

Pronájem inventáře

V rámci pronájmu Vily máte možnost využít navíc nabídky místního inventáře. Více v ceníku „Pronájem inventáře“.

 

Parkování

Máte možnost u nás parkovat následovně:

  • zdarma: u vstupní brány podél chodníku (žlutě označeno na obrubníku). Každé auto musí být označeno parkovací kartou, která bude umístěna za předním sklem po celou dobu parkování. „Parkovací karta“ je k dispozici na vyžádání na místě nebo ji předem můžeme zaslat e-mailem
  • zdarma: v zadní části zahrady (za branou, klíč obdržíte při příjezdu)
  • parkování v prostorách zahrady u hlavního vstupu a podél příjezdové cesty od hlavní brány je zpoplatněno částkou 500,- Kč/dopravní prostředek/den, a to v případě parkování více než 3 aut
  • od poplatku jsou osvobozeny krátké manipulace (do 30 minut) nutné pro nejnutnější vyložení/naložení či jinou manipulaci
  • za bezpečnost parkování či poškození dopravních prostředků pronajímatel nezodpovídá

Kalendář akcí

26. únor 2019
Mezilidské vztahy-sebepoznání

Povídání o umění sebepoznání.

01. březen 2019
Průřez tvorbou Hany Koblížkové-Šálové

Výstava obrazů. Vernisáž 1.března v 17 hodin.

12. březen 2019
Případ Litoboř – 50. léta

Vyprávění o akci STB v obci Litoboř v 50. letech.

zobrazit všechny akce

Řekli o nás...

"Štědrý dar bratří Čerychů je významným činem dokládajícím více než zřetelně, že restituce mohou přispět nejen k narovnání starých křivd, ale i k obecnému prospěchu, o jehož rozkvět Nadace rozvoje občanské společnosti pečuje. Dar přichází v pravý čas, v době, kdy se diskutuje o dalším směřování české společnosti." děkan Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové pan Vladimír Wolf, při slavnostním předávání Vily v roce 2001