KALENDÁŘ AKCÍ
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31    

Dobrovolníci firemní

Spolupracujeme s platformou Byznys pro společnost BPS_RGB

a portálem www.zapojimse.cz logo_zapojim_se

 

Firemní dobrovolnictví je dnes pro stále větší množství firem smysluplná a běžná forma naplňování jejich společenské odpovědnosti.

Firemní dobrovolnictví přináší užitek všem zapojeným stranám. Firma poskytne práci, čas a znalosti svých zaměstnanců. Zaměstnanci pomohou tam, kde je to opravdu potřeba a získají obohacující zkušenost s veřejně prospěšnou organizací, což působí na rozvoj jejich hodnot a pozitivní vztah k zaměstnavateli.

Firemní dobrovolníci nás pravidelně navštěvují především z větších firem (ČEZ, Vodafone, ČSOB, Česká spořitelna, Hilti, Allianz…). Děkujeme jim za přízeň a odvedenou práci!

dsc_0020    dsc_0011    DSC_0041    dsc_0033

Naše vyjádření k práci firemních dobrovolníků:

"Svou prací nám dobrovolníci pomáhají odstraňovat léta odkládané práce, na které nikdy nezbyde v běžném provozu čas. O to víc nás potom těší výsledek!"

******************************************************************************

"Někdy nám přijdou jako andělé, kteří v pravý čas přijdou na pomoc, když už si říkáme, že letos se nám zahradu Vily Čerych snad nepodaří ani udržet v pořádku."

******************************************************************************

"Dobrovolnický den je pro zahradu Vily Čerych dnem „oživení“. Dobrovolníci tu vždy odvedou pořádný kus práce. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Dámy se pustily s vervou do nesnadného úkolu – zbavit dřevěný altán nánosů špíny a mechu. Během dne altán začínal opět svítit bílým nátěrem. Sami bychom takovou práci dělali minimálně jeden týden. DÍKY za VAŠI POMOC."   

******************************************************************************     

"Dobrovolníci zastanou spoustu práce, proto se na ně vždycky těšíme a musíme se na ně důkladně připravit, aby neměli pocit, že zahálejí. Kromě toho se vždy zajímají i o příběh a smysl celého projektu. Rádi po skončení práce vyslechnou příběh Vily a absolvují krátkou prohlídku."

 

Kontakt: Jiří Kmoníček - koordinátor dobrovolníků, tel.: +420 491 451 136, jiri.kmonicek@centrumrozvoje.eu 

 

 

Kalendář akcí

» Žádné akce nebyly nalezeny.

zobrazit všechny akce

Řekli o nás...

"Nikdy nezapomenu, jak jsem tam přijela prvně...je úžasné pozorovat, jak obrovský kus práce se za ty roky podařilo udělat. Ještě jednou díky, pane Čerychu, za ten velkorysý dar této zemi a České Skalici. Je to nádherné místo, které si své místo na mapě Evropy rozhodně zaslouží." Markéta Strouhalová, facebook 27. 5. 2015