KALENDÁŘ AKCÍ
            1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30            

Dobrovolníci firemní

Spolupracujeme s platformou Byznys pro společnost BPS_RGB

a portálem www.zapojimse.cz logo_zapojim_se

 

Firemní dobrovolnictví je dnes pro stále větší množství firem smysluplná a běžná forma naplňování jejich společenské odpovědnosti.

Firemní dobrovolnictví přináší užitek všem zapojeným stranám. Firma poskytne práci, čas a znalosti svých zaměstnanců. Zaměstnanci pomohou tam, kde je to opravdu potřeba a získají obohacující zkušenost s veřejně prospěšnou organizací, což působí na rozvoj jejich hodnot a pozitivní vztah k zaměstnavateli.

Firemní dobrovolníci nás pravidelně navštěvují především z větších firem (ČEZ, Vodafone, ČSOB, Česká spořitelna, Hilti, Allianz…). Děkujeme jim za přízeň a odvedenou práci!

dsc_0020    dsc_0011    DSC_0041    dsc_0033

Naše vyjádření k práci firemních dobrovolníků:

"Svou prací nám dobrovolníci pomáhají odstraňovat léta odkládané práce, na které nikdy nezbyde v běžném provozu čas. O to víc nás potom těší výsledek!"

******************************************************************************

"Někdy nám přijdou jako andělé, kteří v pravý čas přijdou na pomoc, když už si říkáme, že letos se nám zahradu Vily Čerych snad nepodaří ani udržet v pořádku."

******************************************************************************

"Dobrovolnický den je pro zahradu Vily Čerych dnem „oživení“. Dobrovolníci tu vždy odvedou pořádný kus práce. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Dámy se pustily s vervou do nesnadného úkolu – zbavit dřevěný altán nánosů špíny a mechu. Během dne altán začínal opět svítit bílým nátěrem. Sami bychom takovou práci dělali minimálně jeden týden. DÍKY za VAŠI POMOC."   

******************************************************************************     

"Dobrovolníci zastanou spoustu práce, proto se na ně vždycky těšíme a musíme se na ně důkladně připravit, aby neměli pocit, že zahálejí. Kromě toho se vždy zajímají i o příběh a smysl celého projektu. Rádi po skončení práce vyslechnou příběh Vily a absolvují krátkou prohlídku."

 

Kontakt: Jiří Kmoníček - koordinátor dobrovolníků, tel.: +420 491 451 136, jiri.kmonicek@centrumrozvoje.eu 

 

 

Kalendář akcí

06. září 2019
BEZ NÁS

1. členská výstava Spolku Východočeský fotograf.

30. září 2019
LEVNĚJI nebo KVALITNĚ?

Jak hodnotit veřejnou zakázku nejen podle ceny? Půldenní kurz.

06. říjen 2019
Výstava na stromech 2019

Celosvětová akce sdružení NaZemi.

zobrazit všechny akce

Řekli o nás...

"Nikdy nezapomenu, jak jsem tam přijela prvně...je úžasné pozorovat, jak obrovský kus práce se za ty roky podařilo udělat. Ještě jednou díky, pane Čerychu, za ten velkorysý dar této zemi a České Skalici. Je to nádherné místo, které si své místo na mapě Evropy rozhodně zaslouží." Markéta Strouhalová, facebook 27. 5. 2015