KALENDÁŘ AKCÍ
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31    

LEVNĚJI nebo KVALITNĚ?

Datum konání 30.09.2019 — 30.09.2019 | Vila Čerych

Jak hodnotit veřejnou zakázku nejen podle ceny? Půldenní kurz.

Zákon o zadávání veřejných zakázek preferuje hodnocení podle více kritérií, nejen podle ceny.

U některých typů služeb, třeba i na zpracování projektové dokumentace, pak hodnocení pouze podle nejlevnější nabídkové ceny přímo zakazuje.

Veřejní zadavatelé by také rádi zohledňovali také kvalitu nebo zkušenosti dodavatelů, přesto se tohoto způsobu zadávání kvůli kontrolám nebo sporům s dodavateli obávají.

 

Jaké jsou reálné možnosti kritérií kvality a celkové ekonomické výhodnosti?
Co doporučují metodické pokyny Ministerstva pro místní rozvoj?
Jak si poradit se subjektivními hodnotícími kritérii?
 

To vše se dozvíte v našem půldenním kurzu spojenému s workshopem, který bude zaměřen na praktické nastavení hodnotících kritérií, jejich správnému popisu a způsobu jak je vyhodnotit.

Výklad bude provázen komentářem Richarda Holendy, vedoucího oddělení metodiky a kontroly Krajského úřadu Královéhradeckého kraje.

 

Určení a předpokládané znalosti:

KURZ JE URČEN PRO ALESPOŇ OBČASNÉ ADMINISTRÁTORY VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK. KURZ OCENÍ ZEJMÉNA MÍRNĚ A STŘEDNĚ ZKUŠENÍ ZADAVATELÉ.

 

Cena kurzu je 690,- Kč (v ceně je zahrnuto též občerstvení).

 

Pondělí 30. září 2019 do 9:00 do 14:00 ve Vile Čerych v České Skalici

 

Lektor: Michal Kudrnáč, praxe v oblasti veřejných zakázek přes 10 let, zkušenosti s téměř všemi druhy a způsoby zadávání od zakázek malého rozsahu až po nadlimitní řízení. V případě služeb časté hodnocení nejen podle ceny, ale i podle jejich kvality. Jeho oblíbeným nástrojem je architektonická soutěž.

 

Centrum rozvoje Česká Skalice, o.p.s. je v oblasti veřejných zakázek akreditovanou vzdělávací organizací dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků.

Přihláška

 

vila_cerych_levneji_nebo_kvalitne_elektronicka_pozvanka_zari

 

 

Kalendář akcí

» Žádné akce nebyly nalezeny.

zobrazit všechny akce

Řekli o nás...

"Štědrý dar bratří Čerychů je významným činem dokládajícím více než zřetelně, že restituce mohou přispět nejen k narovnání starých křivd, ale i k obecnému prospěchu, o jehož rozkvět Nadace rozvoje občanské společnosti pečuje. Dar přichází v pravý čas, v době, kdy se diskutuje o dalším směřování české společnosti." děkan Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové pan Vladimír Wolf, při slavnostním předávání Vily v roce 2001