Značka spolehlivosti


KALENDÁŘ AKCÍ
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Obnova velkého altánu v zahradě

Dominantou zahrady u prvorepublikové Vily Čerych v České Skalici je bezkonkurenčně altán. Altán, který učaroval i Václavu Havlovi, který zde natáčel svůj jediný film Odcházení. Bohužel současně altán chátrá a je potřeba ho opravit. Prostřednictvím Daruj správně se nyní snažíme získat prostředky pro rozsáhlou opravu dřevěné stavby v zahradě. Částka nutná pro kvalitní rekonstrukci altánu je 150 tisíc Kč.

Altán v zahradě

Velice si vážíme všech dárců, kteří podporují zachování Vily Čerych a její zahrady jako místa s jedinečnou atmosférou a historií. Proto jsme pro Vás připravili zajímavé odměny – od drobných dárků po možnost pobytu či uspořádání svatebního obřadu přímo v zahradě. Pokud na opravu přispějete, neodnesete si tak jen dobrý pocit, ale také připomínku nebo nové zážitky. Zároveň se budete podílet na obnově krásného a jedinečného místa, kam můžete chodit relaxovat i vy. U altánu v zahradě Vily Čerych si také už mnoho manželských párů řeklo své ano a my doufám, že jich ještě hodně bude.

Děkujeme za Váš příspěvek či podporu.

Chcete se dozvědět o kampani více a přispět na dobrou věc? Vše najdete zde.

Průběh kampaně a aktuální informace můžete sledovat a sdílet na facebooku

Kalendář akcí

18. prosinec 2017
Vzpomínka na Václava Havla a výstava Odcházení

Připomínáme si úmrtí bývalého prezidenta Václava Havla.

12. leden 2018
Relaxační malování-"sovičky"

Pravidelná dávka relaxace malováním s Danou Činčarovou.

16. leden 2018
ZÁBAVNÉ PROMÍTÁNÍ O PŘÍRODĚ

Fotograf Jiří Vít přiblíží přírodu v detailech, jak ji běžným okem nevidíme.

zobrazit všechny akce

Řekli o nás...

"Štědrý dar bratří Čerychů je významným činem dokládajícím více než zřetelně, že restituce mohou přispět nejen k narovnání starých křivd, ale i k obecnému prospěchu, o jehož rozkvět Nadace rozvoje občanské společnosti pečuje. Dar přichází v pravý čas, v době, kdy se diskutuje o dalším směřování české společnosti." děkan Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové pan Vladimír Wolf, při slavnostním předávání Vily v roce 2001