Značka spolehlivosti


KALENDÁŘ AKCÍ
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31      

Obnova velkého altánu v zahradě

Dominantou zahrady u prvorepublikové Vily Čerych v České Skalici je bezkonkurenčně altán. Altán, který učaroval i Václavu Havlovi, který zde natáčel svůj jediný film Odcházení. Bohužel současně altán chátrá a je potřeba ho opravit. Prostřednictvím Daruj správně se nyní snažíme získat prostředky pro rozsáhlou opravu dřevěné stavby v zahradě. Částka nutná pro kvalitní rekonstrukci altánu je 150 tisíc Kč.

Altán v zahradě

Velice si vážíme všech dárců, kteří podporují zachování Vily Čerych a její zahrady jako místa s jedinečnou atmosférou a historií. Proto jsme pro Vás připravili zajímavé odměny – od drobných dárků po možnost pobytu či uspořádání svatebního obřadu přímo v zahradě. Pokud na opravu přispějete, neodnesete si tak jen dobrý pocit, ale také připomínku nebo nové zážitky. Zároveň se budete podílet na obnově krásného a jedinečného místa, kam můžete chodit relaxovat i vy. U altánu v zahradě Vily Čerych si také už mnoho manželských párů řeklo své ano a my doufám, že jich ještě hodně bude.

Děkujeme za Váš příspěvek či podporu.

Chcete se dozvědět o kampani více a přispět na dobrou věc? Vše najdete zde.

Průběh kampaně a aktuální informace můžete sledovat a sdílet na facebooku

Kalendář akcí

08. září 2017
Den otevřených dveří

Přijďte se podívat do prostor, které dýchají prvorepublikovou atmosférou.

01. říjen 2017
Výstava na stromech

Celorepubliková akce sdružení NaZemi.

13. říjen 2017
Dýňování po česku-Den Dýní

Zveme Vás na dýňové slavnosti do Vily Čerych.

zobrazit všechny akce

Řekli o nás...

"Ušlechtilost bratrů Ladislava a Jiřího Čerychových není běžným jevem. Rodinnou vilu darovali organizaci podporující subjekty, které poskytují pomoc ohroženým a znevýhodněným skupinám. Oceňuji záměr dárců, aby se objekt využíval k neziskovým a vzdělávacím cílům a k rozvoji evropské spolupráce. Výsledky práce budou tak ku prospěchu města i Euroregionu." velvyslanec Evropské unie v ČR Jeho Excelence Ramiro Cibrián; při slavnostním předávání Vily v roce 2001